VİZYON:

  • Müşteri memnuniyetine ön planda değerlendiren,
  • Dünya standartlarına ayak uyduran yapıda,
  • Yeniliklere öncülük eden,
  • Tüm müşterilere adil ve en yüksek kalitede hizmet veren,
  • Müşterilerimizin güven içinde belge alabilecekleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı kurumu oluşturmaktır.

MİSYON:

Belgelendirme faaliyetlerini, toplumun her kesimine hitap eden, güvenilir, adil, tarafsız ve şeffaf bir şekilde değerlendirerek Türkiye’ye ve Dünya’ya değer katan bir kuruluş olmak ayrıca yetkilendirilmiş olduğumuz sektörlerde, yetkinlik vereceğimiz Mesleki Yeterlilik Belgeleriyle hem istihdamı güçlendirmek hem de sahada kaliteli personellerin çalışmasına olanak sağlamaktır. Personellerimize; sürekli gelişen teknolojiye ayak uyduran, yeni teknoloji üretme kapasitesine sahip, saygı ve güvenin ön planda olduğu, tarafsız, ilkeli ve kaliteli bir çalışma ortamı sunmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ:

BRC Akademi, belgelendirme faaliyetlerinde tarafsız, şeffaf, güvenilir, eşit yaklaşımlarda bulunmayı ilke edinmiş ve bu yönde hazırlanmış yönetim prosedürleriyle işletilmektedir. Yasal mevzuatlara uygun, Ulusal ve Uluslararası standartla uyum içerisinde, personel belgelendirme faaliyetlerinde TS EN ISO/IEC 17024 prosedürleri ve MYK mevzuatı çerçevesinde çalışmalarını yürütmektedir. Müşterilerimizin sağlığına, güvenliğine, bilgilerinin gizliliğine, şikayet, öneri ve taleplerine titizlikle önem veren kuruluşumuzda, bu alanlarda bir aksaklık olmaması adına gerekli komisyonlar kurulmuştur.
Ulusal ve uluslararası pazarda öncü olma yolunda adımlar atacak olan kuruluşumuz tüm sektörlerde personel belgelendirme yapan, kaliteli, güvenilir, tarafsız bir kuruluş olmayı amaç edinmiştir. Hizmetlerimizin sürdürülebilir, teknolojik tüm gelişim ve değişimlere uyum sağlayabilen nitelikte olması benimsediğimiz amaçlar arasında yer almaktadır.

BRC Akademi; hizmet verdiği firmalarda, doğru çalışanın doğru bölümde istihdamının sağlamasına katkıda bulunarak hem çalıştığımız firmaların kalitesinin yükselmesine hem de Ulusal alanda iş gücünde para ve zaman kaybını önlemede öncü kuruluş olmayı amaçlamıştır. Ülkemizde işgücü istihdamının gelişimine aynı zamanda ülkemizin Uluslararası pazarda nitelikli personeller dolayısıyla, daha çok ilgi görmesine bu yönde verimlilik ve rekabet edebilme gücünün artmasına büyük katkılar sağlamaktır.